Chystáte se vstoupit na stránku o alkoholu.

Bylo Vám již 18 let?


Ano       Ne

Flexitank

FLEXITANK

Flexitank je hermeticky uzavřený, skládací a flexibilní vak, uložený do 20-ti stopého kontejneru (standard 20'DV). Flexibilní vak umožní naplnění téměř celého kontejneru kapalným nákladem. Objem flexitanku se může pohybovat mezi 16,000 - 24,000 litry.

Ve flexitanku je možné přepravovat téměř jakékoliv bezpečné tekutiny, a to jak pro průmyslové použití, tak potraviny. Například: jedlé a živočišné oleje a tuky, ovocné šťávy, koncentráty, džusy, sirupy, voda, víno, potravinářské přídavné látky, farmaceutické tekutiny, oleje, slad, sorbitol, průmyslové oleje, aditiva, čistící kapalina, emulze, glycerin, inkoust, hnojiva, latex, atd.
Flexitank

CISTERNA

Cisterny jsou vybaveny tak, aby splňovaly současná kritéria pro přepravu tekutin, včetně nebezpečných kapalin. Všechny cisterny jsou vybaveny počitadlem s tiskem stočeného množství, vrchním a spodním plnění a velkou škálou připojovacích armatur.

V cisterně je také možné přepravovat téměř jakékoliv tekutiny včetně nebezpečných, a to jak pro průmyslové použití, tak potraviny. Například: jedlé a živočišné oleje a tuky, ovocné šťávy, koncentráty, džusy, sirupy, voda, víno, potravinářské přídavné látky, farmaceutické tekutiny, oleje, slad, sorbitol, průmyslové oleje, aditiva, čistící kapalina, emulze, glycerin, inkoust, hnojiva, latex, atd..


Product successfully added to the product comparison!